RSS емисии

Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
Три медала за състезателите на СК"Пентатлон" от турнира за купата на България по фехтовка
Пазарджик
 Състезателите на СК"Пентатлон" Пазарджик завоюваха един сребърен и два бронзови медала  през този уикенд на състезанията за купата на България по фехтовка  в категориите кадети и кадетки, младежи и девойки в София.

Сребро при кадетките и бронз при девойките спечели Михаела Стефанова. Любомир Германов спечели първия си медал от състезания по фехтовка - бронз при кадетите.

Добро участие и за Денислав Кантарджиев ,Петя Петкова, Борислав Даскалов, Кристина Денина, Изабела Здравкова и Цветелина Тодорова.
Пазарджик

Тази страница е видяна: 1354

Публикувано от: pamedia на понеделник 16 ноември 2020 - 14:54:30

За коментари, обсъждания, мнения, предложения отиди във Форум НОВИНИ и избери или създай тема

изпрати на приятел изглед за печат

Подобни новини :
Два бронзови медала за спортисти от СК "ПЕНТАТЛОН" от турнира за купата на България по фехтовка в Пловдив
Състезателите от „Спартак Пазарджик“ завоюваха 9 медала от международния турнир по кикбокс за купата на АЕЦ „Козлодуй“
Бронзов медал за Кристина Данаилова от турнир по фехтовка за купата на България
8 медала и купата на името на Борис Ангелов за „Модел яхт клуб-Пазарджик“ от турнира на язовир “Батак“
Малина Деянова - със злато от Турнира за купата на България
Екипи и на жандармерията в Панагюрище за баскетболния финал от турнира за купата на България
В турнира за "Купа Пазарджик" по Шотокан Карате До състезателите от СК"Тонус-спорт"спечелиха 28 медала
Общо 15 медала за „Импулс тийм“ от турнира по спортни танци и Купа „България“
"Хебър" взе категорично с 3:0 гейма първата си среща като гост в турнира за Купата на България
"Хебър" взе първия гейм срещу "Миньор" Перник в четвъртфиналната среща от турнира за Купата на България

Този сайт използва e107, който се разпространява с условията, залегнали в GNU GPL Лиценза.
Време за изпълнение: 0.5672 сек., 0.4851 от тях за заявки.