Спортен клуб "Пентатлон" Пазарджик се завърна с два медала от състезанията за Купата на България по фехтовка- шпага, първи кръг за кадети и кадетки, младежи и девойки, мъже и жени, провели се през този уикенд в гр. Варна.

В надпреварата при кадетите бронзов медал спечели Теодор Петров. Стоян Ангелов се класира на пето място ,а от останалите наши участници в топ 16 се класираха К. Костадинов -11 място, Д. Куртаков- 12 място, Хр. Василев -14 място и Кр. Франгов – 16 място. Това съобщи треньорът им Димитър Донов.

При младежите бронзов медал спечели Стоян Ангелов и 5-то място за Калоян Костадинов.

Димитър Донов поздрави състезателите за постиженията им: Елена Денина – 9 място на кадетки, Кристина Денина – 10 място на девойки, както и Цветелина Тодорова и Давид Ковачев - за положения труд и усилия.