RSS емисии

    


 
 Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
oblast.pngcomunpaz.png
odmvr.pngobs2.png
tdnap.jpgrzipz.png
riosv.pngcpms.png
Резултати от турнира по плуване "Шампион-2011"
9 златни,10 сребърни и 7 бронзови медала за състезателите на СК"Шампион" от провелото се в събота състезание по плуване "Шампион-2011г.", в което взеха участие 165 деца от "Чепинец" и "Белмекен" от Велинград, "Мустанг" от 
pluvane.jpgПазарджик, Тритон-екстрийм"от Асеновград, ГД-Спорт от Благоевград, "3-Екстрийм" от Пловдив и нашите шампиончета. По два златни медала грабнаха Никол Бечева, Валентина Георгиева и Малина Деянова. Със златен медал се окичи също Ангел Мадин,Мартина Жулева и Любомира Димитрова. 

РЕЗУЛТАТИ ТУРНИР ПО ПЛУВАНЕ „ШАМПИОН-2011Г.”
25М.СВ.СТИЛ МОМИЧЕТА ГРУПА А/РОД.2004Г. И ПО-МАЛКИ/
  1. ДАРИНА БАЙЛОВА БЕЛМЕКЕН – 24.86
  2. РАДИНА ЛУЛЧЕВА 3-ЕКСТРИЙМ-28.00
  3. КРАСИМИРА АЛЕКСАНДРОВА 3-ЕКСТРИЙМ-29.0
  4. ДОРОТЕЯ НИКОЛОВА ЧЕПИНЕЦ-31.06
  5. АНИКА СТАМБОЛИЙСКА БЕЛМЕКЕН-37.48
  6. ВЕСЕЛА БАЛДЕВА СК ШАМПИОН-38.81
  7. СОНЯ ПЕНЧЕВА-МУСТАНГ-46.0


25М. СВ.СТИЛ МОМЧЕТА ГРУПА А/РОД.2004Г. И ПО-МАЛКИ/
  1. АНГЕЛ МАДИН СК ШАМПИОН-23.16
  2. АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ СК ШАМПИОН-24.40
  3. СТОИЧКО ИСОВ СК ШАМПИОН-28.37
  4. ДАНИЕЛ ДЕКОВ СК ШАМПИОН-28.84
  5. СТОЯН САРТАЛИЙСКИ СК ШАМПИОН-31.34
  6. ПЕТЪР КОСТОВ 3-ЕКСТРИЙМ-36.72
  7. ДИМИТЪР ЛАВЧИЕВ СК ШАМПИОН-38.8
  8. АНГЕЛ КОСТОВ 3-ЕКСТРИЙМ-45
  9. АНГЕЛ АНГЕЛОВ-МУСТАНГ-57.24



25М.СВ.СТИЛ МОМИЧЕТА ГРУПА B/РОДЕНИ 2003Г./
  1. АЗРА ЯНЪК ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-20.56
  2. ИВАНА ЦВЕЕВА БЕЛМЕКЕН-22.71
  3. СОФИЯ НИКОЛОВА ЧЕПИНЕЦ -23.04
  4. ХРИСТИЯНА ДИМИТРОВА ЧЕПИНЕЦ-23.85
  5. ЦВЕТЕЛИНА ПОПОВА БЕЛМЕКЕН -24.92
  6. ЦВЕТИМИРА МЕТАНОВА СК ШАМПИОН-27.14
  7. БЛАГОВЕСТА ИЛКОВА GD-СПОРТ-27.70
  8. МИХАЕЛА ЗОНОВА СК ШАМПИОН-28.60
  9. МИЛЕНА ИЛИЕВА GD-СПОРТ-44.8



25М.СВ.СТИЛ МОМЧЕТА ГРУПА B/РОДЕНИ 2003/
  1. БОЖИДАР КАМЕНСКИ МУСТАНГ-17.77
  2. ХРИСТО ГЕОРГИЕВ-ШАМПИОН-19.06
  3. КОСТАДИН АЧЕВ БЕЛМЕКЕН-19.40
  4. ГЕОРГИ ЦЕЛЕВ-ЧЕПИНЕЦ-20.22
  5. СТОЯН СТОИЧКОВ СК ШАМПИОН-20.52
  6. ДИМИТЪР СМИЛЕНОВ БЕЛМЕКЕН-21.00
  7. .МИХАИЛ ДАМЯНОВ БЕЛМЕКЕН-22.45
  8. ДОБРИ ДОБРЕВ ЧЕПИНЕЦ -23.10
  9. АЛЕКСАНДЪР ДАЧЕВ СК ШАМПИОН-24.40
  10. ВАЛЕРИ МИРЧЕВ БЕЛМЕКЕН-26.18
  11. ТОДОР КЕРИН БЕЛМЕКЕН-28.51
  12. МИРО АТЕВ СК ШАМПИОН -31.68
  13. ВЕНЦИ ДИМИТРОВ МУСТАНГ-40.18

25М.ГРЪБ МОМИЧЕТА ГРУПА B/РОД.2003Г./
  1. АЗРА ЯНЪК-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-23.51
  2. СОФИЯ НИКОЛОВА-ЧЕПИНЕЦ-26.36
  3. ИВАНА ЦВЕЕВА-БЕЛМЕКЕН-27.11
  4. ЦВЕТИМИРА МЕТАНОВА-СК ШАМПИОН-29.03
  5. РАДИНА ЛУЛЧЕВА-3-ЕКСТРИЙМ-29.20
  6. КРАСИМИРА АЛЕКСАНДРОВА-3-ЕКСТРИЙМ-31.24
  7. МИХАЕЛА ЗОНОВА-СК ШАМПИОН-31.87
  8. БЛАГОВЕСТА ИЛКОВА-GD-СПОРТ-31.96
  9. МИЛЕНА ИЛИЕВА –GD-СПОРТ-41.22
25М.ГРЪБ МОМЧЕТА ГРУПА B/РОД.2003Г./
  1. БОЖИДАР КАМЕНСКИ-МУСТАНГ-22.33
  2. ХРИСТО ГЕОРГИЕВ-СК ШАМПИОН-23.26
  3. ДИМИТЪР СМИЛЕНОВ-БЕЛМЕКЕН-24.58
  4. СТОЯН СТОИЧКОВ-СК ШАМПИОН-26.44
  5. ДОБРИ ДОБРЕВ-ЧЕПИНЕЦ-26.64
  6. КОСТАДИН АЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-27.12
  7. АЛЕКСАНДЪР ДАЧЕВ-СК ШАМПИОН-28.30
  8. АНГЕЛ КОСТОВ-3-ЕКСТРИЙМ-36.45
  9. ВАЛЕНТИН СТОЯНОВ-МУСТАНГ-36.68
  10. ХРИСТО БАТАКЛИЕВ-МУСТАНГ-39.64
  11. ВЕНЦИ ДИМИТРОВ-МУСТАНГ-46.87
  12. АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ –МУСТАНГ-57.31



50М.СВ.СТИЛ МОМИЧЕТА ГРУПА C/РОДЕНИ 2002Г./
  1. НИКОЛ БЕЧЕВА-СК ШАМПИОН-41.08
  2. ЛЮБОМИРА ДИМИТРОВА-СК ШАМПИОН-41.51
  3. КРИСТЪН ДРАГОМАНСКА-ШАМПИОН-44.0
  4. ЕЛИСАВЕТА ЧОРБАДЖИЕВА-ЧЕПИНЕЦ-47.40
  5. ТЕОДОРА ЧАУШЕВА-БЕЛМЕКЕН-47.87
  6. МАРТИНА ТРЕНДАФИЛОВА-БЕЛМЕКЕН-48.90
  7. БИЛЯНА ПЕЙЧЕВА-СК ШАМПИОН-51.23
  8. ЕМИЛИЯ БАКЪРОВА-ЧЕПИНЕЦ-55.82
  9. ЛЮБОМИРА ЗИНКОВА-БЕЛМЕКЕН-56.33
  10. НЕЛИ ДЕЧЕВА-3-ЕКСТРИЙМ-1.12.13

50М.СВ.СТИЛ МОМЧЕТА ГРУПА C /РОДЕНИ 2002Г./
  1. 3КРИСТИЯН СТОЙКОВ-МУСТАНГ-35.79
  2. ЗАВАРИН БАЛТАДЖИЕВ-ЧЕПИНЕЦ-36.72
  3. ЦВЕТАН ИВАНОВ-МУСТАНГ-39.19
  4. АЛЕКСАНДЪР НИКОЛЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-39.69
  5. ДЕНИЗ РЮСТЕМОВ-ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-40.88
  6. БОРИСЛАВ ПАЛАШЕВ- СК ШАМПИОН-42.19
  7. ПЕТЪР ЩЕРЕВ-ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-46.64
  8. АТАНАС СЕНИН-ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-55.35
  9. ТЕОДОР ПАВЛОВ-ЧЕПИНЕЦ-56.79
  10. ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ –ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-57.84

50М.БРУСТ МОМИЧЕТА ГРУПА C/РОДЕНИ 2002Г./
  1. МАРТИНА ЖУЛЕВА-СК ШАМПИОН-54.09
  2. НИКОЛ БЕЧЕВА -СК ШАМПИОН-57.86
  3. КРИСТЪН ДРАГОМАНСКА-ШАМПИОН-1.14.09
  4. БИЛЯНА ПЕЙЧЕВА-СК ШАМПИОН-1.15.60

50М.БРУСТ МОМЧЕТА ГРУПА C/РОДЕНИ 2002Г./
  1. ЙОРДАН ШУМАНОВ-ЧЕПИНЕЦ-48.09
  2. КРИСТИЯН СТОЙКОВ-МУСТАНГ-50.53
  3. ЦВЕТАН ИВАНОВ-МУСТАНГ-53.78
  4. БОРИСЛАВ ПАЛАШЕВ-СК ШАМПИОН-55.53
  5. ДИМИТЪР КУРТАКОВ-МУСТАНГ-58.20
  6. ПЕТЪР ЩЕРЕВ-ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-1.00.21
  7. ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ- ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-1.00.62

50М.БЪТЕРФЛАЙ МОМИЧЕТА ГРУПА C/РОДЕНИ 2002Г./
  1. НИКОЛ БЕЧЕВА-СК ШАМПИОН-52.26
  2. ЛЮБОМИРА ДИМИТРОВА-СК ШАМПИОН-55.80
  3. МАРТИНА ЖУЛЕВА-СК ШАМПИОН-59.0


50М.БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА ГРУПА C/РОДЕНИ 2002Г./
  1. СТОЯН СТОЙКОВ-МУСТАНГ-42.33
  2. ЗАВАРИН БАЛТАДЖИЕВ-ЧЕПИНЕЦ-44.60
  3. БЛАГОМИЛ ЧЕРНИШ-СК ШАМПИОН-52.15

50М.ГРЪБ МОМИЧЕТА ГРУПА C/РОДЕНИ 2002Г./
  1. ЛЮБОМИРА ДИМИТРОВА-СК ШАМПИОН-50.06
  2. ТЕОДОРА ЧАУШЕВА-БЕЛМЕКЕН-54.64
  3. ЕЛИСАВЕТА ЧОРБАДЖИЕВА-ЧЕПИНЕЦ-54.77
  4. ЕМИЛИЯ БАКЪРОВА-ЧЕПИНЕЦ-58.24
  5. МАРТИНА ТРЕНДАФИЛОВА-БЕЛМЕКЕН-59.01
  6. НЕЛИ ДЕЧЕВА-3-ЕКСТРИЙМ-1.06.73

50М.ГРЪБ МОМЧЕТА ГРУПА C/РОДЕНИ 2002Г./
  1. СТОЯН СТОЙКОВ-МУСТАНГ-43.31
  2. ЙОРДАН ШУМАНОВ-ЧЕПИНЕЦ-45.76
  3. АЛЕКСАНДЪР НИКОЛЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-47.98
  4. БЛАГОМИЛ ЧЕРНИШ-СК ШАМПИОН-48.64
  5. ДЕНИЗ РЮСТЕМОВ-ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ-55.01

50М.СВ.СТИЛ МОМИЧЕТА ГРУПА D /РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА-ШАМПИОН-32.51
  2. РАДИНА ПОПОВА-БЕЛМЕКЕН-33.12
  3. ЮЛИЯ СПАСОВА-ШАМПИОН-35.19
  4. ХРИСТИНА СТОИЛОВА-ЧЕПИНЕЦ-35.73
  5. .КРИСТИНА ДАНАИЛОВА-МУСТАНГ-36.75
  6. ЕЛЕНА ПАПАЗОВА-БЕЛМЕКЕН-38.20
  7. .СТЕФАНИ ДУДОВА-МУСТАНГ-38.47
  8. ВАСИЛЕНА БЕЛЕВА-ЧЕПИНЕЦ-38.58
  9. АСЯ ВЕЛЕВА-МУСТАНГ-38.75
  10. ИЗАБЕЛА ЗДРАВКОВА-МУСТАНГ-41.23
  11. ВЕСЕЛА ТРИФОНОВА-ШАМПИОН-43.16
  12. АЛЕКСАНДРА ТРИФОНОВА-СК ШАМПИОН-43.20
  13. ВИКТОРИЯ ТЕТИМОВА-ЧЕПИНЕЦ-43.69
  14. СТЕЛА ГОШЕВА-GD-СПОРТ-44.34
  15. НИНА АЛЕКСАНДРОВА-ШАМПИОН-45.59
  16. АЛЕКСАНДРА ВЛАХОВА-БЕЛМЕКЕН-45.63
  17. ВАЛЕНТИНА БЪБАРОВА-ШАМПИОН-47.52
  18. МАРИЯ ПОПОВА-ШАМПИОН-50.00
  19. ФАТМА АЛИ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-50.67
  20. ЛЕНИ БОЯДЖИЕВА-ЧЕПИНЕЦ-55.04

50М.СВ.СТИЛ МОМЧЕТА ГРУПА D/РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. АНГЕЛ ЙОВЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-30.99
  2. СТЕФАН КАРАДЖОВ-GD-СПОРТ-34.87
  3. НИКОЛА КРИВУЛЕВ-ЧЕПИНЕЦ-35.84
  4. ТОДОР ЕВТИМОВ-БЕЛМЕКЕН-37.18
  5. ДИМИТЪР БАЛТАКОВ-ЧЕПИНЕЦ-37.36
  6. БОРИСЛАВ КАДРЕЕВ-БЕЛМЕКЕН-37.42
  7. ХРИСТО МАРГАРИТОВ-ЧЕПИНЕЦ-38.37
  8. СТЕФАН СЕСТРИМСКИ-ЧЕПИНЕЦ-38.38
  9. АСЕН ГЕОРГИЕВ-GD-СПОРТ-38.86
  10. КОСТАДИН ГЕЛОВ-ЧЕПИНЕЦ-39.55
  11. БОЖИДАР САВОВ-МУСТАНГ-39.73
  12. СТАСАТАНАСОВ -ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-40.49
  13. МАРТИН ВЕЛКУШАНОВ-ШАМПИОН-41.80
  14. СТИЛЯН ДЕЧЕВ-3-ЕКСТРИЙМ-42.31
  15. АТАНАС ЙОРДАНОВ- ШАМПИОН-44.01
  16. НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ-БЕЛМЕКЕН-44.03
  17. АТАНАС СОТИРОВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-44.77
  18. КРЪСТЬО ШИКОВ-ШАМПИОН-45.37
  19. АТАНАС ДОНЕВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-47.90
  20. АЛЕКС КИЧИКОВ-ЧЕПИНЕЦ-51.59
  21. КРАСИМИР АТИПОВ-ЧЕПИНЕЦ-52.65
  22. КРИСТИАН ДИМИТРОВ-3-ЕКСТРИЙМ-53.30
  23. ДЖАМКО МАНДЖИРОВ-ЧЕПИНЕЦ-55.80

50М.БРУСТ МОМИЧЕТА ГРУПА D/РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. РАДИНА ПОПОВА-БЕЛМЕКЕН-45.01
  2. КРИСТИНА ПАВЛОВА-GD-СПОРТ-46.34
  3. ЮЛИЯ СПАСОВА-ШАМПИОН-49.15
  4. КРИСТИНА ПАВЛОВА-GD-СПОРТ-51.78
  5. ВАНГЕЛИЦА ИЛИЕВА-ЧЕПИНЕЦ-52.62
  6. НИНА АЛЕКСАНДРОВА-ШАМПИОН-54.93
  7. ЛИДИЯ НАНОВА-БЕЛМЕКЕН-58.45
  8. АНИ КАМБЕРОВА-МУСТАНГ-1.01.29
  9. МАРИЯ ПОПОВА-ШАМПИОН-1.08.12

50М.БРУСТ МОМЧЕТА ГРУПА D/РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. ЕМИЛИЯН ДЕСПОТСКИ-ЧЕПИНЕЦ-44.89
  2. РАДОСЛАВ КРИВУЛЕВ-ЧЕПИНЕЦ-47.84
  3. ДИМИТЪР ШОПОВ-GD-СПОРТ-49.38
  4. ДИМИТЪР БАЛТАКОВ-ЧЕПИНЕЦ-49.99
  5. БОРИСЛАВ КАДРЕЕВ-БЕЛМЕКЕН-51.27
  6. СТЕФАН СЕСТРИМСКИ-ЧЕПИНЕЦ-52.16
  7. СТАС АТАНАСОВ -ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.00.25
  8. МАРТИН ВЕЛКУШАНОВ=ШАМПИОН-1.00.56

50М.БЪТЕРФЛАЙ МОМИЧЕТА ГРУПА D /РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. ГЕРГАНА ПАСКОВА-БЕЛМЕКЕН-37.62
  2. ХРИСТИНА СТОИЛОВА-ЧЕПИНЕЦ-41.43
  3. КРИСТИНА ПАВЛОВА-GD-СПОРТ-43.06
  4. СОФИЯ ИГНАТОВА-ЧЕПИНЕЦ-44.37
  5. ЕЛЕНА ПАПАЗОВА-БЕЛМЕКЕН-44.87
  6. .АСЯ ВЕЛЕВА-МУСТАНГ-48.46
  7. ВАСИЛЕНА ИВАНОВА-GD-СПОРТ-49.25
  8. ЛИЯ ПЕТРОВА-ЧЕПИНЕЦ-51.88

50М.БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА ГРУПА D /РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. АНГЕЛ ЙОВЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-40.19
  2. АСЕН ГЕОРГИЕВ-ГД СПОРТ-43.12
  3. ИВАН СИНАПОВ-ЧЕПИНЕЦ-50.51
  4. НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ-БЕЛМЕКЕН-1.04.53

50М.ГРЪБ МОМИЧЕТА ГРУПАD/РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА-ШАМПИОН-39.55
  2. ВАСИЛЕНА БЕЛЕВА-ЧЕПИНЕЦ-41.84
  3. .ГЕРГАНА ПАСКОВА-БЕЛМЕКЕН-41.90
  4. ВАСИЛЕНА ИВАНОВА-GD-СПОРТ-43.65
  5. СОФИЯ ИГНАТОВА-ЧЕПИНЕЦ-44.26
  6. СТЕЛА ГОШЕВА-GD-СПОРТ-47.65
  7. ВАЛЕНТИНА БЪБАРОВА-ШАМПИОН -49.27
  8. СТЕФАНИ ДУДОВА-МУСТАНГ-50.10
  9. ИЗАБЕЛА ЗДРАВКОВА-МУСТАНГ-50.26
  10. ВИКТОРИЯ ТЕТИМОВА-ЧЕПИНЕЦ -51.57
  11. ЛИДИЯ НАНОВА-БЕЛМЕКЕН-52.73
  12. ВАНЯ ПЕТКОВА-МУСТАНГ-1.03.47
  13. ФАТМА АЛИ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.03.55
  14. РАДИНА ЛЮТОВА-МУСТАНГ-1.10.05
  15. ГАБРИЕЛА ВЕЛКОВА-МУСТАНГ-1.19.87

50М.ГРЪБ МОМЧЕТА ГРУПА D /РОДЕНИ 2000-2001Г./
  1. НИКОЛА КРИВУЛЕВ-ЧЕПИНЕЦ-40.78
  2. СТЕФАН КАРАДЖОВ-GD-СПОРТ-41.46
  3. ДИМИТЪР ШОПОВ-GD-СПОРТ-44.50
  4. БОЖИДАР САВОВ-МУСТАНГ-47.43
  5. СТИЛЯН ДЕЧЕВ-3-ЕКСТРИЙМ-50.18
  6. АТАНАС СОТИРОВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-53.95
  7. КРИСТИЯН ДИМИТРОВ-3-ЕКСТРИЙМ-1.03.74
  8. АТАНАС ДОНЕВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.07.26

100М.СВ.СТИЛ МОМИЧЕТА ГРУПА Е /РОДЕНИ 1999Г./
  1. ЕКАТЕРИНА КАЦАРОВА-ЧЕПИНЕЦ-1.18.64
  2. .ВИОЛЕТА ГЕОРГИЕВА-ШАМПИОН-1.24.91
  3. ВЕЛКА КОЦЕВА-БЕЛМЕКЕН-1.28.18
  4. ЕМИЛИЯ СТЕФАНОВА-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.31.83
  5. МАРИЯ-МАГДАЛИНА БОНЧЕВА-ШАМПИОН-ОТК.

100М.СВ.СТИЛ МОМЧЕТА ГРУПА Е /РОДЕНИ 1999Г./
  1. СТОЯН ДОПЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-1.07.52
  2. ЙОРДАН ГЮРОВ-ШАМПИОН-1.10.50
  3. ХРИСТО ЙОВЕВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.12.74
  4. КРАСИМИР ДРАГАНОВ-БЕЛМЕКЕН-1.14.86
  5. АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ-ГД-СПОРТ-1.17.10
  6. ЯВОР ВЕЛИЧКОВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.27.87

100М.СЪЧЕТАНО МОМИЧЕТА ГРУПА Е /РОДЕНИ 1999Г./
  1. ЕКАТЕРИНА КАЦАРОВА-ЧЕПИНЕЦ-1.35.68
  2. ВИОЛЕТА ГЕОРГИЕВА-ШАМПИОН-1.45.48
  3. ВЕЛКА КОЦЕВА-БЕЛМЕКЕН-1.53.0
  4. ЕМИЛИЯ СТЕФАНОВА-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.58.10
  5. ТАНЯ ХАРАЛАМПИЕВА-МУСТАНГ-ЕЛИМИНИРАНА

100М.СЪЧЕТАНО МОМЧЕТА ГРУПА Е /РОДЕНИ 1999Г./
  1. ХРИСТО ЙОВЕВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.25.59
  2. ЙОРДАН ГЮРОВ-ШАМПИОН-1.26.06
  3. КРАСИМИР ДРАГАНОВ-БЕЛМЕКЕН-1.29.89
  4. АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ-ГД-СПОРТ-1.31.32
  5. ДИМИТЪР НАЧЕВ-ЧЕПИНЕЦ-1.38.04
  6. ЯВОР ВЕЛИЧКОВ-ТРИТОН ЕКСТРИЙМ-1.47.55

100М.СВ.СТИЛ МОМИЧЕТА ГРУПА F /РОДЕНИ 1997-1998Г./
  1. МАЛИНА ДЕЯНОВА-ШАМПИОН-1.08.30
  2. КИРИЛА КИРОВА-МУСТАНГ-1.13.92
  3. МАРИНА СИДЕРОВА-3-ЕКСТРИЙМ-1.17.71
  4. СИМОНА МИРОВА-БЕЛМЕКЕН-1.23.44
  5. ТАНЯ ПОИБРЕНСКА-БЕЛМЕКЕН-1.29.41
  6. ДИАНА СПАСОВА-3-ЕКСТРИЙМ-1.36.02

100М.СВ.СТИЛ МОМЧЕТА ГРУПА F /РОДЕНИ 1997-1998Г./
  1. БОРИСЛАВ КОЦЕВ-БЕЛМЕКЕН-1.02.79
  2. АНТОН ГАНЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-1.06.16
  3. ЯНИСЛАВ ПЕТКОВ-МУСТАНГ-1.07.05
  4. ГЕОРГИ ЕВТИМОВ-БЕЛМЕКЕН-1.10.57
  5. СВЕТОЗАР ИСКРОВ-МУСТАНГ-1.12.87
  6. НИКОЛА СИМЕОНОВ-БЕЛМЕКЕН-1.17.90
  7. БЛАГОЙ ПАВЛОВ-ГД-СПОРТ-1.20.00
  8. РАДОСТИН ВУЧЕВ-ШАМПИОН-1.23.16
  9. СТЕФАН ПЕТРОВ-БЕЛМЕКЕН-1.26.66

100М.СЪЧЕТАНО МОМИЧЕТА ГРУПА F /РОДЕНИ 1997-1998Г./
  1. МАЛИНА ДЕЯНОВА-ШАМПИОН-1.23.23
  2. КИРИЛА КИРОВА-МУСТАНГ-1.31.73
  3. МАРИНА СИДЕРОВА-3-ЕКСТРИЙМ-1.38.32
  4. ДИАНА СПАСОВА-3-ЕКСТРИЙМ-1.49.15

100М.СЪЧЕТАНО МОМЧЕТА ГРУПА F /РОДЕНИ 1997-1998Г./
  1. БОРИСЛАВ КОЦЕВ-БЕЛМЕКЕН-1.17.85
  2. ЯНИСЛАВ ПЕТКОВ-МУСТАНГ-1.21.09
  3. АНТОН ГАНЧЕВ-БЕЛМЕКЕН-1.22.39
  4. ИЛИЯ ПЕЛТЕКОВ-МУСТАНГ-1.34.50
  5. СВЕТОЗАР ИСКРОВ-МУСТАНГ-1.35.75
  6. БЛАГОЙ ПАВЛОВ-ГД-СПОРТ-1.41.94
  7. РАДОСТИН ВУЧЕВ-ШАМПИОН-1.42.64
  8. ВИКТОР ДИМИТРОВ-МУСТАНГ-1.52.34



Неофициално класиране по медали: 1.ШАМПИОН ПАЗАРДЖИК- 9 ЗЛАТНИ,10 СРЕБЪРНИ,7 БРОНЗОВИ 2.БЕЛМЕКЕН ВЕЛИНГРАД - 8 ЗЛАТНИ,4 СРЕБЪРНИ,9 БРОНЗОВИ 3.ЧЕПИНЕЦ ВЕЛИНГРАД - 5 ЗЛАТНИ,7 СРЕБЪРНИ,4 БРОНЗОВИ 4.МУСТАНГ ПАЗАРДЖИК -5 ЗЛАТНИ,4 СРЕБЪРНИ,3 БРОНЗОВИ 5.ТРИТОН-ЕКСТРИЙМ АСЕНОВГРАД-3 ЗЛАТНИ,1 БРОНЗОВ 6.ГД-СПОРТ БЛАГОЕВГРАД- 4 СРЕБЪРНИ,3 БРОНЗОВИ 7.3-ЕКСТРИЙМ ПЛОВДИВ - 1 СРЕБЪРЕН,3 БРОНЗОВИ



10.12.2011Г ГР.ПАЗАРДЖИК 






Тази страница е видяна: 3277

 Публикувано от: pamedia на понеделник 12 декември 2011 - 11:41:59

За коментари, обсъждания, мнения, предложения отиди във Форум НОВИНИ и избери или създай тема

изпрати на приятел изглед за печат


Подобни новини :
Рекорден брой участници в турнира по плуване “Шампион” в Пазарджик, домакините - с най-много медали
100 медала за „Шампион“ от X-ия юбилеен турнир по плуване
В събота ще се проведе турнирът по плуване „Шампион 2013“
Турнирът по плуване ”Шампион” в събота ще е с международно участие
Турнирът по плуване”Шампион”вече е с международно участие
Плувци от „Шампион“, „Белмекен“ и „Чепинец“ - на Областен турнир по плуване във Велинград
Камелия Стоименова от СК”Шампион” спечели 5 медала от държавното по плуване в Стара Загора
Юбилейното X-то издание на плувен турнир”Шампион” ще започне с плуване на Емил Кондев
2 сребърни и 5 бронзови медала за СК”Шампион” от турнир по плуване за деца Aqua Sphere Cup 2017 в София
Резултати от срещите в първите 2 дни на турнира по плажен волейбол



Този сайт използва e107, който се разпространява с условията, залегнали в GNU GPL Лиценза.
Политика за употреба на бисквитки (cookies)////Политика заповерителност
Време за изпълнение: 0.6135 сек., 0.5316 от тях за заявки.