Отборът на Хебър спечели детския футболен турнир за Купата на Кока-Кола, който се проведе в Пазарджик. Надпреварата е част от националната програма „Децата и футболът” и бе организирана от Асоциацията на българските футболисти, със съдействието на Българския футболен съюз.

В състезанието участваха 8 отбора от Пазарджик и региона, съставени от момчета, родени след 1 януари 2009 година.

Във финала възпитаниците на треньора Недко Минчев победиха връстниците си от Марица (Белово) с 3:0.

В спор за третото място тимът на Чепинец (Велинград) надигра Левски (Паталеница) с 3:1 в малкия финал.

На пета позиция в състезанието завърши отборът на Свобода (Пещера) след успех над Вихър (Ветрен) с 2:1.

Седмото място в турнира заеха децата на Тракия (Стамболийски), които надделяха с 4:1 над ФК Девин.

Шампионите от Хебър бяха наградени от областния управител на Пазарджик Андрей Гечев, а в награждаването на се включиха още главният координатор на Асоциацията на българските футболисти Николай Христозов и футболни ветерани и деятели от Пазарджик.

Всички участници получиха пълна футболна екипировка, футболни топки и индивидуални награди, осигурени от генералния спонсор на турнира Кока-Кола.