"Хебър" (Пазарджик) спечели баскетболния турнир в памет на легендарния Спас Натов. Надпреварата се организира от Община Пазарджик, Баскетболен Клуб “Хебър” и с партньорството на компания "Лакрима".

В първия ден от турнира домакините победиха "Микс" (София) със 77:61. Във втория ден "Хебър" се изправи на финала срещу шампиона от миналия сезон ЦСКА и спечели със 78:51.

Лично кметът на община Пазарджик Тодор Попов връчи шампионската купа на президента на "Хебър" Янислав Марков, както и златните медали на целия отбор.

Председателят на Младежки спортен клуб „Пазарджик спортува“ Ренета Камберова също участва в церемонията по награждаването заедно с новия изпълнителен директор на федерацията по баскетбол - легендарния Филип Виденов.

Христо Бъчков грабна две индивидуални награди - за MVP и Топ реализатор на турнира, а Юлий Арабаджийски спечели индивидуална награда за Най-добър защитник.

От "Хебър" изказаха благодарност на всички свои малки фенове, които изпълниха напълно обновената зала "Иван Симеонов", както и на всички останали присъстващи, уважили турнира.