Супер "Хебър" - супер шампион на Супер лигата

Посрещането на купата е в 18:30 часа пред зала "Васил Левски"

Очаква се около 18:30 часа "тигрите" да пристигнат в Пазарджик

За срещата в Бургас е организиран транспорт, а пътуващите със собствен могат да заявят билети

сряда 20 април 2022
сряда 20 април 2022 - 16:54:15

В новата зала "Ив. Симеонов" бяха наградени спортистите на Пазарджик за м. март

Този месец спортистите на Пазарджик са 11 състезатели, спечелили шампионски титли в 6 вида спорт

сряда 20 април 2022 - 09:52:35

Стефка Костадинова и Ренета Камберова наградиха деца и младежи в риск на държавното първенство

вторник 12 април 2022 - 16:38:40

Кметът на Пазарджик награди момичетата от Денс формация „Меджикс” за успеха им на Балканската олимпиада за музика и танци

Тодор Попов: Знам, че зад страхотното чувство да сте първи се крият много лишения и тренировки, кураж и притеснения

вторник 12 април 2022 - 16:26:27

Михаела Стефанова от СК „Пентатлон” – с много добри постижения на Световното при девойките на шпага и при кадетките

Две престижни класирания за Михаела Стефанова на световното в Дубай

вторник 12 април 2022 - 09:46:11

"Хебър" очаква отново мощна подкрепа от публиката в полуфиналните плейофи на 13 и 14 април срещу "Дея"

Снощи изненадващо "Монтана" победи в Бургас "Нефтохимик" с 3:1 гейма

вторник 05 април 2022
вторник 05 април 2022 - 18:36:43

Невероятно изживяване за над 100 деца с олимпийската шампионка Маргарита Мамун в Пазарджик

Пазарджик беше домакин на Мастър клас с Маргарита Мамус и с участието на олимпийски звезди по художествена гимнастика

понеделник 04 април 2022
понеделник 04 април 2022 - 14:51:17

Пет медала спечелиха състезателите на СК „Олимпиец“ на Държавното първенство по модерен петобой

Общо пет медала спечелиха състезателите на СК „Олимпиец“ на Държавното първенство по модерен петобой за мъже, жени, младежи и девойки (до 21 години).