СПОРТ

петък 17 септември 2021
петък 17 септември 2021 - 14:21:49

Входът за мача "Хебър"-ЦСКА ще е свободен, от клуба информират за допуска на зрителите на стадиона

Ръководството на ФК "Хебър" приканва феновете да заемат местата си на стадион „Георги Бенковски” поне с 45 мин. по-рано от обикновеното

четвъртък 09 септември 2021
четвъртък 09 септември 2021 - 07:39:52

Най-добрите атлети на България бягаха в Run Lacrima – призьорите са Йоло Николов, Милица Мирчева, Наталия Кременска и Николай Калфмант

Любовта към спорта събра няколко поколения на състезанието в Острова

понеделник 06 септември 2021
понеделник 06 септември 2021 - 18:40:43

Пет медала за джудистите на "Кодокан" от международен турнир в сръбския град град Алексинац

Състезанието се проведе на 4 септември и в него участие взеха 250 състезатели от България, Сърбия, Босна и Македония.

четвъртък 02 септември 2021
четвъртък 02 септември 2021 - 12:25:55

Емил Грозданов е седми на европейското в Португалия

Готви се за световното първенство в Александрия, Египет

сряда 01 септември 2021
сряда 01 септември 2021 - 16:20:54

За откриването на „Балона” Тодор Попов се хвърли в басейна заедно с младите плувци

Цялостното обновяване на басейна с олимпийски размери е извършено за 1,7 милиона лева

вторник 31 август 2021
вторник 31 август 2021 - 10:55:00

Утре официално откриват Плувен комплекс „Балона”

Спортното съоръжение е изцяло реновирано

понеделник 30 август 2021
понеделник 30 август 2021 - 07:49:59

Смарт часовник може би е привлякъл мълнията, убила футболиста и треньор Иван Ранчев

Инцидентът е станал на стадиона в Лесичово

неделя 29 август 2021
неделя 29 август 2021 - 10:21:53

Лидерско 6:0 на „Хебър“ срещу „Нефтохимик“

„Хебър“ разби „Нефтохимик“ с 6:0 в домакинската си среща от VIII кръг на Втора лига.

сряда 25 август 2021
сряда 25 август 2021 - 17:50:22

Шампионите от „ХЕБЪР“ канят любителите на плажния волейбол на турнир край брега в Лозенец

Турнирът по плажен волейбол ще се проведе в събота

понеделник 23 август 2021
понеделник 23 август 2021 - 21:42:54

"Хебър" се утвърждава в челото на Втора лига след победата в Монтана с 0:1

Момчетата на Николай Митов взеха ценна победа при гостуването си в Монтана срещу едноименния отбор.

четвъртък 19 август 2021
четвъртък 19 август 2021 - 15:11:08

На Държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 16 години в Пазарджик взеха участие над 90 състезатели

Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", София) и Лидия Енчева (ТК "Силистра") спечелиха титлите на сингъл