СПОРТ

петък 14 май 2021
петък 14 май 2021 - 17:48:38

Кметът Тодор Попов към отличените млади спортисти: Увереността идва от победите и самочувствието, че си най-добрият!

„Радвам се, че за по-малко от месец имаме над 20 шампиони в различни видове спортове.

вторник 11 май 2021
вторник 11 май 2021 - 11:02:39

Добро представяне на Радостина Ангелова и Ива Керемидчиева от Бадминтон клуб „Георги Бенковски“ -Пазарджик

Бадминтонистите очакват нови победи в други две възрастови групи – под 15 и под 19 години

понеделник 10 май 2021
понеделник 10 май 2021 - 15:45:58

Емил Вълчев от Спортното и „Кодокан” – с шампионска титла по джудо

Общо 10 състезатели от СК „Кодокан” – с медали от държавния шампионат

понеделник 10 май 2021 - 15:04:55

СК “Шампион”спечели всички отборни титли в състезанието по модерен петобой Мемориал „Христо Чочев“

Емил Грозданов е държавен шампион с лично постижение в плуването и комбинираната дисциплина

понеделник 10 май 2021 - 12:33:25

Над 300 състезатели участваха в „Отворен турнир по карате за Купата на Пазарджик”

Спортен клуб „Спартак” - Пазарджик за трети път беше домакин на състезанието

вторник 04 май 2021
вторник 04 май 2021 - 13:42:25

"Хебър" подписа с Камило Плачи за 2 години на треньорското кормило

Камило Плачи поема "Хебър", съобщиха от ръководството на клуба.

сряда 28 април 2021
сряда 28 април 2021 - 17:24:20

Джудистите на СК „Кодокан“ Мариян Палев и Борислав Владов заминават за Европейското в Загреб

Мариян Палев и Борислав Владов направиха десетдневен лагер в Словакия заедно с още двама състезатели от Националния отбор по джудо

вторник 27 април 2021
вторник 27 април 2021 - 15:23:06

Преди Великденските празници кметът Тодор Попов се срещна с децата, чийто настойник или попечител е

Кметът на Община Пазарджик Тодор Попов се срещна с децата и младежите, чийто настойник е той.

вторник 27 април 2021 - 15:06:39

Кампания за безплатни тренировки по волейбол за деца “Стани част от Хебър” стартира от 1 юни

“Стани част от Хебър” е новата кампания на шампиона на България по волейбол, която ще даде шанс на деца от 3-и до 5-и клас да тренират волейбол напълно безплатно.

вторник 27 април 2021 - 13:15:18

Пет златни медала, два сребърни, два бронзови и отборно второ място за "Кодокан" и Спортното училище

Младите състезатели триумфираха на държавното първенство по самбо в столицата

понеделник 26 април 2021
понеделник 26 април 2021 - 15:51:46

В зала "В. Левски" 18 медала за "Спартак" - Пазарджик на Държавното по кикбокс

Великолепно представяне записаха състезателите на на Спортен Клуб "Спартак" Пазарджик на държавното първенство по кикбокс в стиловете К-1 и „Фул контакт“.