СПОРТ

понеделник 18 октомври 2021
понеделник 18 октомври 2021 - 11:09:53

Втора Суперкупа в трофейната витрина на "Хебър"

В Стара Загора шампионите победиха с 3:1 (16:25, 25:21, 25:21, 25:18) гейма носителя на Купата на България "Нефтохимик"

понеделник 18 октомври 2021 - 10:28:25

Със седем медала стартираха новия сезон младите надежди на СК"Пентатлон"

неделя 10 октомври 2021 - 18:33:02

Даниел Попов и Ангел Башкехайов завършват сезона с рали “Стари столици”

Даниел Попов и Ангел Башкехайов (Peugeot 208 Rally4) ще завършат сезон 2021 с последния кръг от родния рали шампионат, който ще се проведе в Шумен.

вторник 05 октомври 2021
вторник 05 октомври 2021 - 11:26:48

След последния скандален мач в Перник от 13 кръг на Втора лига "Хебър" продължава да е водач в класирането

Мачът в Перник между "Миньор" и "Струмска слава" вчера бе последният от програмата на 13 кръг във Втора футболна лига.

понеделник 04 октомври 2021
понеделник 04 октомври 2021 - 16:48:39

Две шампионски титли и общо 11 медала за "Спартак Пазарджик"

Спортен клуб по кикбокс "Спартак Пазарджик" взе участие с 15 момчета и момичета

понеделник 27 септември 2021
понеделник 27 септември 2021 - 11:21:22

След загубата във Варна "Хебър" вече дели първото място с "Етър"

Треньорът Николай Митов определи допуснатия гол като нелеп, предопределил мача в друга посока

четвъртък 23 септември 2021
четвъртък 23 септември 2021 - 18:28:22

"Хебър" - "Верона" 0:3

"Хебър" загуби с 0:3  първата си контрола в Италия срещу "Верона".

четвъртък 23 септември 2021 - 17:51:45

"Хебър" загуби първия гейм срещу "Верона" в първата си контрола на италианска земя

Волейболистите на Камило Плачи играят в момента първата си контролна среща в Италия срещу "Верона".

петък 17 септември 2021
петък 17 септември 2021 - 14:21:49

Входът за мача "Хебър"-ЦСКА ще е свободен, от клуба информират за допуска на зрителите на стадиона

Ръководството на ФК "Хебър" приканва феновете да заемат местата си на стадион „Георги Бенковски” поне с 45 мин. по-рано от обикновеното