СПОРТ

сряда 08 декември 2021
сряда 08 декември 2021 - 12:06:42

Успехи на гимнастичките на „Диляна Прима“ и Спортно училище от международен турнир във Велико Търново

Дарина Трифонова и Александра Митева – с призови места в турнира

понеделник 06 декември 2021
понеделник 06 декември 2021 - 16:49:43

Успехи на бадминтона в Пазарджик

Девойките от „Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” – с вицешампионска титла, младежите от клуб „Георги Бенковски” – с бронзови медали

понеделник 06 декември 2021 - 16:10:33

В Перник "Хебър" спечели дербито на 21-я кръг във Втора лига с 3:1 срещу Миньор

"Хебър" записа трета поредна победа и се изкачи отново на върха във временното класиране, изравнявайки точковия си актив с "Етър".

сряда 01 декември 2021
сряда 01 декември 2021 - 15:28:01

Теодора Маринова със сребърен медал на 100 метра свободен стил от Държавното първенство в Бургас

14-годишната Теодора Маринова от СК „Шампион” е възпитаничка на Спортното училище

четвъртък 25 ноември 2021
четвъртък 25 ноември 2021 - 00:32:49

Безкомпромисен „Хебър“ и в пловдивското си домакинство

„Хебър“ постигна шеста поредна категорична победа в първенството на Супер Волей с 3:0 (19:25, 14:25, 14:25) срещу „Локомотив“ (Пловдив).

петък 19 ноември 2021
петък 19 ноември 2021 - 23:20:05

“Хебър” “отсвири” и “Добруджа” с 3:0 в Добрич

“Хебър” постигна пета поредна победа в първенството на Efbet Супер Волей.

четвъртък 18 ноември 2021
четвъртък 18 ноември 2021 - 17:45:20

Победители в Общинските ученически игри са отборите на СУ „Георги Брегов“ и ПГМЕТ

Над 90 деца и младежи в риск показаха страхотни спортни умения в Пазарджик

Възпитаниците на Ракитово са победители в зоналния турнир, следвани от Пазарджик и Лесичово

петък 05 ноември 2021 - 11:59:04

Кметът Тодор Попов при посрещането на световните шампионки по мажоретен спорт: В Пазарджик растат шампиони, лидери, млади хора, които вярват в себе си

Кметът към момичетата от „Мистерия”: Вие сте добрият пример! Не го забравяйте!

сряда 03 ноември 2021

сряда 03 ноември 2021 - 11:17:38

Със “зелен” сертификат, PCR или антигенен тест феновете на "Хебър" могат да изпълнят зала "В. Левски" довечера

От 19:00 часа довечера "Хебър" приема гръцкия волейболен гранд "Олимпиакос" в първа среща от Третия кръг на Шампионската лига.