СПОРТ

понеделник 04 април 2022
понеделник 04 април 2022 - 14:51:17

Пет медала спечелиха състезателите на СК „Олимпиец“ на Държавното първенство по модерен петобой

Общо пет медала спечелиха състезателите на СК „Олимпиец“ на Държавното първенство по модерен петобой за мъже, жени, младежи и девойки (до 21 години).

сряда 30 март 2022
сряда 30 март 2022 - 17:05:33

Кметът Тодор Попов към най-добрите спортисти на Пазарджик: В състезанията участваме, за да спечелим! След 5 години ще сме на първите места във всичко

В парк „Писковец” бе открита обновената Алея на 10-те най-добри спортисти на община Пазарджик за 2021 година.

вторник 29 март 2022
вторник 29 март 2022 - 15:01:42

Добро представяне на бадминтон клуб „Г. Бенковски“ на Държавното за младежи и девойки

Бадминтон клуб „Георги Бенковски“ записа добро представяне на Държавния личен шампионат под 19 години

вторник 29 март 2022 - 10:04:54

Нови успехи на състезателките на „Диляна Прима“ от първия турнир „Съзвездия на красотата“

Много добро представяне и няколко медала за гимнастичките на „Диляна Прима“ на турнира, организиран от „Локомотив“ – София

понеделник 28 март 2022
понеделник 28 март 2022 - 17:00:39

Илияна Раева отправи специални благодарности към клуб „Диляна-Прима” и треньора Вили Петкова

Дара Стоянова с поредно злато, блестящо представяне и две отличия - от Испания

понеделник 28 март 2022 - 16:38:30

В Пазарджик се проведе държавно първенство по плуване за деца и младежи с интелектуални затруднения

Чудесно представяне на пазарджишките плувци в шампионата

понеделник 21 март 2022
понеделник 21 март 2022 - 16:55:21

Четири отборни първи места и едно второ за СК „Шампион“ от Държавното във Варна

Емил Грозданов стана шампион до 19 години

понеделник 21 март 2022 - 16:52:46

Гимнастичките от „Диляна Прима” се завърнаха с куп медали от Международния турнир за Купа Феникс

Вивиан Томова е с приза „Изгряваща звезда”

понеделник 21 март 2022 - 15:05:31

Пълен комплект медали взе „Кодокан” от Държавното първенство в Панагюрище

Категорията до 81 кг изцяло бе покорена от джудистите на "Кодокан"

петък 18 март 2022
петък 18 март 2022 - 12:52:45

„Спартак Пазарджик” – с 8 медала от Държавното първенство по кикбокс

СК „Спартак Пазарджик” участва с 11 състезатели в държавното първенство

петък 18 март 2022 - 12:25:43

Савина Дудова от СК “Торнадо” – с шампионска титла от републиканското в Севлиево

Савина Дудова победи при жените, макар че е във възрастова група за юноши и девойки